NL Utrecht Utrecht Veilinghavenkade 53

Locatiedata Veilinghavenkade

1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

Veilinghavenkade 53

\nOp n van de mooiste locaties in Parkhaven, midden in Utrecht, direct aan de haven, naast Jaarbeurs, bus/NS-station, Beatrixtheater, restaurants en winkelgebied ligt dit prachtig luxe 3-kamer hoekappartement op de bovenste etage met fantastisch uitzicht over de haven met het sprookjesachtige Utrechts Statenjacht. Het exclusieve appartement is in 2006 gebouwd en is volledig gesoleerd en gebouwd met hoogwaardige materialen. Een wintertuin op het zuiden, een woonkamer van ruim 60 m2, een berging en parkeerplaats in de parkeergarage en een prachtige lichtinval maken deze woning tot een droomhuis.\n\nIndeling:\nEntree, hal met meterkast, garderobe, toilet, was/berghok met alle aansluitingen en provisieruimte, 2 slaapkamers, badkamer met douchecabine, duo-ligbad, 2 wastafels en 2e toilet, 60 m2 living met open keuken voorzien van hoekopstelling met inbouwapparatuur en terras/wintertuin met harmonica-ramen en prachtig uitzicht.\n\n- het appartement ligt op de vierde en tevens bovenste etage;\n- op het zuidwesten gelegen, waardoor prachtige lichtinval;\n- in de woonkamer zijn elektrische screens aanwezig;\n- het hele appartement is voorzien van een mooie whitewash eiken laminaatvloer;\n- de keuken is voorzien van een lichte hoekopstelling met inbouwapparatuur,\ncarrousel, veel laden, een ceramische kookplaat, bakplaat, combimagnetron, vaatwasmachine en rvs-schouw;\n- het appartement kan gedeeltelijk gestoffeerd en gemeubileerd worden overgenomen;\n- de erfpachtcanon is eeuwigduren

Type
Appartement
Aantal kamers
0
Pand:
0344100000021369

Open streetview [new]:

Download de app in de stores
    Belgium.

    Italy

    The Netherlands